News

News | Album "Rainbow" is out!

16. srpna 2017 v 9:59 | © keshasebert
Kesha před pár dny (11.08. 2017) vydala své nové album s názvem Rainbow. Pilotním singlem z alba se stala balada Praying, kterou produkoval Ryan Lewis. Na albu se podíleli Kesha, Brody Brown, Rogét Chahayed, Stuart Crichton, Ben Folds, Ryan Lewis, Nate Mercereau, Rick Nowels, Andrew Pearson, Ricky Reed a Pebe Sebert.


Tracklist: 1. Bastards 2. Let 'Em Talk (feat. Eagles Of Death Metal) 3. Woman (feat. The Dap-Kings Horns) 4. Hymn 5. Praying 6. Learn To Let Go 7. Finding You 8. Rainbow 9. Hunt You Down 10. Boogie Feet (feat. Eagles Of Death Metal) 11. Boots 12. Old Flames (Can't Hold A Candle To You) [feat. Dolly Parton] 13. Godzilla 14. Spaceship

News | Working with Eagles of Death Metal on new music

13. ledna 2017 v 19:12 | © keshasebert

Vypadá to, že už brzy uslyšíme novou písničku, kterou by Kesha měla vydat společně s Eagles of Death Metal, protože s nimi nacvičovala a podle videa, které zveřejnila a poté vymazala (VIDEO ZDE) vypadá, že se jedná o ukázku.

Kdo to vůbec jsou Eagles of Death Metal? Je to americká rocková skupina, kterou založili Jesse Hughes a Josh Homme, který ovšem v EoDM hraje na bicí. Píseň nahrávali v nahrávacím studiu NRG Recording Studios v Los Angeles a Kesha má tuto skupinu velmi ráda, protože na svém turné v minulém roce zazpívala cover jejich písničky Speaking in Tongues.

I1fibuas Ru1lhrdr

News | Confirmed two concerts in 2017

13. ledna 2017 v 13:19 | © keshasebert

Kesha oznámila její první koncerty v tomto roce. První koncert se bude konat 27. ledna v Bowling Green State University, kde se koná charitativní akce.

Druhý koncert bude s její kapelouthe Creepies (Kesha and the Creepies) 15. února, který se bude konat v Grand Theater v Connecticutu. Plakát k tomuto koncertu níže.

News | Working with Ryan Tedder on new music

6. ledna 2017 v 20:33 | © keshasebert

Objevila se informace a zároveň novinka, že Kesha opravdu pracuje na nové hudbě! Dnes byla viděna na letišti v Los Angeles v ranních hodinách (Fotky zde), kdy měla namířeno do nahrávacího studia k producentovi, zpěvakovi a skladatelovi jménem Ryan Tedder ze skupiny One Republic. Zdroj x17online prozradil:

Kesha se zoufale snaží uvolnit novou hudbu. Ona nesedí a nic nedělá, ona byla ve studiu, ona to prostě vázáná touto starou smlouvou soudce. Je spolu s Ryan Tedder a pracují na něčem. Slyšel jsem to a je to úžasné.

Ryan Tedder pracoval s umělci jako jsou Beyonce píseň "Halo", který byl nominován "Record of the Year" na Grammy Awards, s Adele na albu "21" a "1989" Taylor Swift, obě vyhrály jako "album roku". S ostatními umělci, jako jsou Jordin Sparks, Leona Lewis, Demi Lovato a Ariana Grande.

News | 7 Years of album "Animal" in USA

5. ledna 2017 v 18:05 | © keshasebert

Wow! Dnes je to přesně 7. let, co vyšlo první debutové album Keshy v Americe. Od té doby se ho prodalo přes 12 miliónů po celém světě. Vyšly z něho její největší hity - Tik Tok, Blah Blah Blah, Your Love Is My Drug, Take It Off. Pojďme si připomenout všechny písničky z celého alba, já tedy album poslouchám až doteď a stále se mi líbí.


News | Kesha take a break from social networks

4. ledna 2017 v 12:09 | © keshasebert

Kesha oznámila na své Instagramu zprávu, o které píše, proč z ničeho nic, plno svých fanoušků dala unfollow na svém Instagramu a teď sleduje jen 8 profilů. Vše najdete v jejím vyjádření pro všechny její Animals. Doufám, že jí bude brzy lépe, protože Kesha v této době trpí depresemi a úzkostmi, což mě hrozně moc mrzí.

"Omlouvám se za unfollows <3 tento nový rok jsem se rozhodla zkusit, abych se více angažovala v reálném životě. Potřebovala jsem si odpočinout od obrazovek. Opravdu doufám, že nikomu neporušuji city a oceňuji své fanoušky víc než cokoli na světě, a že [Přestat sledovat řádění] to nicic nemění, amimals. Tento rok jsem se musíme soustředit na mojí duchovní bytost, doufám, že to chápete. s láskou "

"Nepůjdu pryč, jen se snaží být méně posedlá s internetem. Četla jsem o emocionálních účincích sociálních médií a zdá se, že musím být přítomena v reálném životě, to může pomoci mé úzkosti a deprese. Méně obrazovek. Méně Internet. Život je jeden velký experiment. Uvidíme, jak to půjde. "

Info | Working with Justin Tranter + Registered tracks

3. ledna 2017 v 16:59 | © keshasebert

Už jsem vám v minulých článcích psal, že Kesha doufá, že v tomto roce konečně bude moc vydat její novou hudbu, na které také pracuje. Netěší se jen ona, ale i my fanoušci, protože její poslední plnohodnotné album vyšlo v roce 2012. Zde je přehled, s kým na nových písních Kesha spolupracovala a respektivě na jaké skladby by jsme se na album mohli dočkat a jaké spolupráce by nás čekali. Upozorňuji, že se nejedná o oficiální informace od Keshy!
________________________________________________________________________________________________
  • Oznámila pro The New York Times, že má nějaké nové songy nahrané a objeví se na novém albu.
  • Americké producenské trio Captain Cuts oznámilo pro Idolator, že spolupracovali na nějakých songů.
  • V prosinci 2016 byla Kesha ve studiu s hitmakerem Justin Tranter a Ricky Reed.
________________________________________________________________________________________________
Zde najdete názvy písniček a u některých i autory, kteří se na písničce podíleli. Máme tedy jistotu, že některá z těchto písniček s tímto názvem se na albu objeví, ale kdy vůbec album vyjde nebo jedna z písniček se ještě bohužel neví.
  • Angel / UKÁZKA
  • Buried Alive / Kesha Rose Sebert, Erik Lewander & Sacha Skarbek
  • Hunt You Down
  • Learn to Let It Go
  • Love Triangle / Kesha Rose Sebert & John Stuart
  • Rainbow
  • Rosé

News | 7 Years of "Tik Tok" n. 1 at Billboard Hot 100

3. ledna 2017 v 16:40 | © keshasebert

Včera to bylo přesně 9 let, co se největší hit Tik Tok umístil na první příčce v největší americké hitparádě Billboard Hot 100, kde také vydržel přes 7 týdnů. Doufám, že brzy se tento úspěch bude opakovat a bude mít více takových hitů a není snad ani možný, jak rychle to utíká ještě si pamatuji, jak jsem tento song slyšel poprvé na MTV :D

Info | #FreeKesha

2. ledna 2017 v 11:49 | © keshasebert

Mnoho lidí asi tedy neví, jak vůbec tento spor dopadl a když už víte, tak to není zmíněno na této stránce a pro všechny potřebné informace si myslím, že toto je podstatné. Jak to tedy bude celé pokračovat?

Kesha se tedy rozhodla, že nebude pokračovat v soudním sporu s hudebním producentem Dr. Lukem tvrdit, že ji zneužíval. Její právníci předali soudu nové dokumenty, které prý celé soudní líčení zásadně ovlivnily. Uvedli v nich, že obvinění ze zneužívání již nebudou používat jako důkazy o tom, že Dr. Luke porušil smluvní podmínky. To se stalo se tak necelé dva týdny poté, co zpěvačka na producenta stáhla žalobu.

Samotný producent, vlastním jménem Lukasz Sebastian Gottwald, všechna obvinění neustále odmítá, přičemž na ně navíc zareagoval protižalobou. V ní Keshu a její matku Pebe Sebertovou obvinil z porušení smluvních podmínek a urážky na cti. Tím pádem Kesha tedy bude spolupracovat na nové hudbě stále s jeho vydavatelstvím Kemosabe, ale nebude přímo spolupracovat s Dr. Luke, takže se tedy můžeme těšit na její novou hudbu už v tomto novém roce.

News | Cancelled her show at 3rd Annual Talent Show

12. prosince 2016 v 16:49 | © keshasebert
Kesha měla dnes vystoupit na charitativním koncertu, z kterého půjde výdělek pro bezdomovce a LGBTQ komunitu a koná se ve Webster Hall v New Yorku, avšak Kesha ho z neznámých důvodu musela zrušit, což mě moc mrzí.

 
 

Reklama